Photo 01-12-15 16 13 02.jpg

Welcome to my blog!

I am 19 years old life enthusiast, fitness lover and yogi with a huge passion for healthy cooking. I hope that you will find this page inspirational and that you will love it as much as I do!

VEGAN PROTEIN WAFFLES

VEGAN PROTEIN WAFFLES

Všude říkám, jak nemám ráda změny, a přitom si ani neuvědomuji, že ty malé, každodenní krůčky kolikrát vedou k opravdu skvělým věcem. Už u minulého receptu na rozpečenou dýni jsem psala, jak moc jsem se změnila od minulého roku - a tak si představte, jak jsem se asi musela změnit od dětství!

IMG_1266.JPG

Jako malá jsem vždycky touhle dobou začínala sepisovat dlouhé seznamy pro Ježíška. I když většina dárků skončila stejně tak akorát ve skříni, chtěla jsem toho pod stromečkem najít co nejvíc - a proto jsem nikdy nerozuměla tomu, proč se babička tak spokojeně usmívá, i když ještě nerozbalila žádný dárek. Nedávno mi to ale konečně došlo - v životě jsou totiž chvíle, které se sice nedají koupit, ale za to vás tak zahřejou u srdce, že na ně nikdy nezapomenete.

A jedna z nich je pohled na zlatavé, perfektně propečené waffle.

IMG_1265.JPG

Minulý recept na proteinové waffle měl sice velký úspěch a spousta z vás si ho oblíbila, ale já se rozhodla udělat změnu a pustila jsem se do vymýšlení vegan wafflí. Snažila jsem se, aby byl recept opravdu jednoduchý, a zároveň jsem chtěla, aby byly waffle podobné těm minulým. Nakonec se mi to celkem povedlo - na waffle je potřeba pár ingrediencí, jsou zdravé, plné bílkovin...přestotady ale jedna malá změna je.

JSOU JEŠTĚ TISÍCKRÁT LEPŠÍ!

IMG_1268.JPG

Proto zahoďte seznam dárků, tady máte seznam ingrediencí!

INGREDIENCE (4 waffle):

 • 1 hrnek ovesných vloček
 • 1 lněné vajíčko (1 polévková lžíce lněných semínek smíchaná se 3 polévkovými lžícemi vody)
 • 2 polévkové lžíce sójového jogurtu
 • 2 polévkové lžíce neslazeného mandlového mléka
 • 1 polévková lžíce vanilkového proteinu 
 • 1/2 banánu
 • 1 čajová lžička kypřícího prášku

Nejdříve si zapneme wafflovač, potřeme ho kokosovým olejem a necháme prohřát.

Mezitím dáme všechny ingredience na waffle do mixéru a rozmixujeme do požadované (hustší) konzistence.

Směs přelijeme na vyhřátý wafflovač a waffle necháme cca 5 min péct. Poté dozdobíme a můžeme podávat!


I'm always saying how much I don't like changes but actually, those small steps every day often lead to such a great things. I already mentioned in the last stuffed pumpkin recipe how much I've changed since last year - so just imagine how much I've changed since the childhood!

IMG_1266.JPG

When I was young, I always started writing wish lists for Santa already during this time of the year. Even though I then forgot about almost every present I got I always wanted to have as many gifts as possible under the Christmas tree - so I couldn't understand why was my grandma smiling as she didn't open any box. However, I finally understood - there are things in life you can't buy but they fill your heart with such a joy that you will never forget them.

And one of those things is the feeling you get when you look on golden, perfectly baked waffles.

IMG_1265.JPG

My last waffle recipe was a huge success and a lot of you guys liked it as well, but I decided to challenge myself and make a vegan waffles. I did my best for the recipe to be easy but I also wanted to make the waffles similar to the previous ones. And I actually almost succeeded - these waffles require just few ingredients, they are healthy, full of protein...but to be perfectly honest, there's one difference.

THEY ARE EVEN MORE DELICIOUS!

IMG_1268.JPG

So get rid of your Christmas wish list, here is the ingredient list!

INGREDIENTS (4 waffles):

 • 1 cup of oats
 • 1 flax egg (1 tablespoon of flax seeds combined with 3 tablespoons of water)
 • 2 tablespoons of soy yoghurt
 • 2 tablespoons of unsweetened almond milk
 • 1 tablespoon of vanilla protein powder 
 • 1/2 of banana
 • 1 teaspoon of baking powder

Start by turning on the waffle iron, spray it with the coconut oil and let it heat up.

Meanwhile add all the waffle ingredients into a blender and blend until well-combined.

Pour the mixture all over the heated waffle iron and let the waffles cook for around 5 minutes. Add your favourite toppings and serve!

CHIA PROTEIN PANCAKES

CHIA PROTEIN PANCAKES

PUMPKIN OVERNIGHT OATS

PUMPKIN OVERNIGHT OATS