Photo 01-12-15 16 13 02.jpg

Welcome to my blog!

I am 19 years old life enthusiast, fitness lover and yogi with a huge passion for healthy cooking. I hope that you will find this page inspirational and that you will love it as much as I do!

CREAMY PB CHOCOLATE OATS

CREAMY PB CHOCOLATE OATS

Jestli něco opravdu zbožňuju, tak vymýšlet tajemná překvapení pro ostatní - jediný problém je, že to většinou nevydržím a všechno prozradím. Nicméně na překvapení, které jsem si připravila pro vás, tedy na limitované edici Tereza’s diary kešu másla, mi záleželo tolik, že jsem se snažila vydržet ze všech sil. Přesto jsem vám ale dala alespoň malou nápovědu a zeptala jsem se, co se vám vybaví, když se řekne Tereza’s diary. Přišla mi spousta nejrůznějších odpovědí, například deník, diář, patent na moje čokoládovo/kokosové kuličky, a nebo také pozitivní energie.

No to bych vám přála vidět mě dneska!

Tedy lépe řečeno - nepřála. Sice za sebou máme #DeníkSebelásky, každý den přidávám motivační citát, věřím na law of attraction a jsem nekonečně vděčná za svůj život, ale dneska ze mě místo pozitivní energie vychází tak akorát sprostá slova. Nic se mi nedaří, jsem nepříjemná, protivná, naštvaná a to se vlastně ani nic tak špatného nestalo. Ale co, takové dny máme holt všichni - dny, kdy je čokoláda s arašídovým máslem povinnost.

IMG_4409.JPG

Sice ráda zkouším zajímavé netradiční recepty, ale stejně vždycky zjistím, že je jednoduchá a rychlá ovesná kaše nejlepší. Božskou čokoládovou chuť zajistí trocha mixu superpotravin Chocolate lover od @yoursuperfoods. Pokud jste tenhle mix zatím nezkoušeli, tak rychle klikněte sem, protože jíst zdravě bez superpotravin se sice dá, ale žít bez čokolády ne. A jestli máte špatný den, tak nebojte - žádný problém není tak velký, aby ho krémové arašídové máslo nevyřešilo.

IMG_4418.JPG

A jelikož už to tajemství déle nevydržím, tady máte recept! 

INGREDIENCE:

  • 1 hrnek ovesných vloček
  • 1/2 hrnku neslazeného mandlového mléka
  • 2 polévkové lžíce sójového jogurtu
  • 2 čajové lžičky yoursuperfoods Chocolate lover mixu 
  • + 1 polévková lžíce arašídů, 1 polévková lžíce goji, 1 polévková lžíce arašídového másla, 1 čajová lžička javorového sirupu

Vločky nasypeme do hrnku a zalijeme rostlinným mlékem. Promícháme, a poté přidáme raw kakaový prášek společně s dvěma polévkovými lžícemi sojového jogurtu a opět důkladně promícháme.

Vzniklou směs dáme odležet do lednice alespoň na 2 hod (ideálně přes noc).

Poté vločky zalijme arašídovým máslem a javorovým sirupem, posypeme arašídy a goji a můžeme podávat!


There’s actually one thing I absolutely love - preparing secret surprises for other people! The only problem is that I’m not able to keep it actually secret for long. However, this time I did my best and tried not to tell you anything about the limited edition of Tereza’s diary cashew butter. As a clue I gave you one question: “what do you think of when someone mentions Tereza’s diary?”. I got various answers such as the diary, the calendar, coconut chocolate protein bites or the positive energy.

If only you saw me today!

I created our #SelfloveDiary project, I’m uploading motivational quotes every day, I believe in the law of attraction, I’m incredibly grateful for my life but today I’m spreading just rude words instead of positive vibes. I’m angry, grumpy, sad and nothing serious actually happened. But whatever, we all have these days - the days when the chocolate with the peanut butter is a must.

IMG_4409.JPG

I love creating new recipes but I always realize that simple & quick oatmeal is the best. That amazing chocolaty taste is caused by a pinch of Yoursuperfoods Chocolate lover superfood blend. If you haven’t tried it before, then quickly click here because you can eat healthy without superfood mixes but you definitely can’t live without chocolate. And if you’re having a bad day, don’t worry - a creamy peanut butter can solve everything. 

IMG_4418.JPG

And as I am not able to keep the secret anymore, here is the recipe!

INGREDIENTS:

  • 1 cup of oats
  • 1/2 cup of unsweetened almond milk
  • 2 tablespoons of soy yoghurt
  • 2 teaspoons of raw cacao powder
  • + 1 tablespoon of peanuts, 1 tablespoon of goji berries, 1 tablespoon of peanut butter, 1 teaspoon of maple syrup

Add the oats into a mug and pour in the almond milk. Mix it together and then add in the raw cacao powder along with two tablespoons of soy yoghurt and give it all a good stir.

Place this mixture into a fridge for at least two hours to sit (preferably overnight).

Then drizzle the oats with the peanut butter and the maple syrup, sprinkle with peanuts and goji berries and serve!

CHOCOLATE PROTEIN PANCAKES

CHOCOLATE PROTEIN PANCAKES

BREAKFAST STUFFED SWEET POTATO

BREAKFAST STUFFED SWEET POTATO