Photo 01-12-15 16 13 02.jpg

Welcome to my blog!

I am 19 years old life enthusiast, fitness lover and yogi with a huge passion for healthy cooking. I hope that you will find this page inspirational and that you will love it as much as I do!

CINNAMON ROLL PANCAKES

CINNAMON ROLL PANCAKES

Pamatujete si, jak jsem k příležitosti svých 19tých narozenin natočila “19 podivných faktů o mě”? To video mělo spoustu zhlédnutí, proto jsem přemýšlela, čím bych ho letos mohla trumfnout a napadlo mě jediné: 20 věcí, co jsem se za svůj život naučila. Už jsem se pomalu pustila do jejich sepisování, jelikož 20 let přeci jen není zrovna krátká doba a upřímně už jsem se toho naučila spoustu - třeba to, že se nikdy nezavděčíte všem.

Každý jsme totiž jiný. Všichni svádíme nějaké své vnitřní boje, o kterých ostatní nic neví, a proto je důležité neodsuzovat ničí jednání. Sama to znám, už od dětství jsem byla vždycky ve všem jiná a celý svůj život jsem se tím trápila. Postupně se ale učím projevovat to, jaká doopravdy jsem a už se nestydím ve videu říct, že si každý den chodím lehnout v 9 hodin. Hlavně, když je spánek tak úžasně magická věc! Vždyť je to stroj času, který vás přenese rovnou k tomu, po čem celý den toužíte.

K veganským lívancům s příchutí skořicové rolky.

IMG_6722.JPG

Už jste si možná všimli, že mám slabost pro čokoládu a že sáhnu po čokoládové příchuti, i když se jedná o čaj. Nicméně po úspěchu skořicových proteinových tyčinek jsem se rozhodla znovu experimentovat a zkusila jsem připravit i lívance s příchutí skořicové rolky. A nemohla jsem udělat líp! Lívance chutnaly jako staročeské trdlo a byly tak nadýchané, že bych si na nich pomalu ustlala.

IMG_6723.JPG

Ale víte, co je ještě lepší, než spánek? Když se sny stávají skutečností - proto tady máte recept!

INGREDIENCE:

 • 1 hrnek ovesných vloček
 • 1 hrnek neslazeného mandlového mléka
 • 1/2 banánu
 • 2 polévkové lžíce vanilkového proteinu
 • 1 polévková lžíce kokosového cukru
 • 1 čajová lžička skořice
 • 1 čajová lžička vanilkového aroma
 • 1 čajová lžička kypřícího prášku

Ovesné vločky dáme do mixéru a rozmixujeme na mouku. Poté přidáme všechny zbylé ingredience, promixujeme a necháme chvíli odstát.

Směs přelijeme na nepřilnavou pánev a lívance opékáme přibližně 3 min z každé strany. Poté už jen dozdobíme a můžeme podávat!


Do you remember the video “19 weird facts about me” I made when I turned 19? It had many views so I was thinking what to film now for my upcoming birthday and I decided on that: 20 things I’ve learned in my life. I’ve already started writing them down as 20 years is literally not a short period of time and I’ve learned a lot of things so far - for example that you can’t please everyone.

In fact, we are all different. We are all fighting our inner battles no one else knows about so it’s important not to judge anyone. Speaking from my personal experience, I’ve been different since I was a little girl and I was always sad about it. However, now I’m learning to show who I truly am and I’m not scared to admit on the camera that I go to bed regularly at 9 PM anymore. Moreover when the sleep’s such an amazingly magical thing! It’s the time machine which has the power to transport you straight to the thing you’ve been craving whole day.

To the vegan cinnamon roll pancakes!

IMG_6722.JPG

You might have already noticed that I have a strong weakness for everything chocolaty and that I go for the chocolate flavour even when it comes to choosing a tea. However, after a great success of my cinnamon bun protein bars I decided to experiment again and make cinnamon roll pancakes. And it was the best decision I could make! The pancakes tasted like the cinnamon bun and they were so fluffy I could almost take a nap on them.

IMG_6723.JPG

But do you know what’s the one thing better than sleeping? When your dreams come true - so here is the recipe!

INGREDIENTS:

 • 1 cup of oats
 • 1 cup of unsweetened almond milk
 • 1/2 of banana
 • 2 tablespoons of vanilla protein powder
 • 1 tablespoon of coconut sugar
 • 1 teaspoon of cinnamon
 • 1 teaspoon of vanilla essence
 • 1 teaspoon of baking powder

Add the oats into a blender and blend until flour forms. Next add in all the remaining ingredients, blend them together and set aside for a while.

Pour this mixture on a non-stick pan and cook the pancakes from both sides for about 3 minutes. Then add your favourite toppings and serve!

CINNI MINIS

CINNI MINIS

ACAÍ OATMEAL

ACAÍ OATMEAL