Photo 01-12-15 16 13 02.jpg

Welcome to my blog!

I am 19 years old life enthusiast, fitness lover and yogi with a huge passion for healthy cooking. I hope that you will find this page inspirational and that you will love it as much as I do!

MARCH FAVOURITES

MARCH FAVOURITES

Písnička: Lady Gaga - Million reasons

Písnička Million reasons je úplně jiná, než ostatní písničky Lady Gaga a věřte mi, že stojí za to si jí pustit!

Knížka: Jan Otčenášek – Romeo, Julie a Tma

Za tip na tuhle knížku bych chtěla moc poděkovat Anežce z @_fitfoodlover_ . Jak už název napovídá, jedná se o příběh na motivy Romea a Julie zasazený do období okupace Československa za druhé světové války. Knížka sice nemá dobrý konec, ale stejně, jako Na západní frontě klid ve mě zanechala velkou stopu.

Beauty: Lush Chick'n'mix

Už jste viděli novou velikonoční (VEGANSKOU!) kolekci v Lush? Opět mě utvrdila v tom, že Lush je moje láska. Také bylo pěkně těžké vybrat jenom jeden nejoblíbenější produkt, ale nakonec zvítězila tahle Chick'n'mix koupelová bomba, která je neuvěřitelně roztomilá! A hlavně tak krásně voní...

Oblečení/doplňky: Reebok CLUB C

A zase Reebok! Je celkem pravděpodobné, že už ho tady budete potkávat každý měsíc. Nedokážu si totiž pomoct - jejich věci jsou prostě boží! V březnu jsem se zamilovala do bot Club C, které mám hned ve dvou barvách, bílé a béžové. No řekněte, nejsou nádherné?

Recept: Tiramisu

Březnový recept, na který jsem nejvíc pyšná, je rozhodně tohle zdravé, veganské tiramisu - chutná totiž úplně stejně, jako to klasické!

Pití: jasmínový čaj Čajové bedýnky

Jako velký milovník čajů jsem vám minule doporučovala mojí oblíbenou značku Numi. Nicméně v březnu jsem vyzkoušela sypané čaje české značky Čajové bedýnky a přísahám, že jsem nikdy nepila lepší jasmínový čaj!

Food tip: Goji

O zdravých účincích goji jsem slyšela už hodněkrát, ale nikdy mě nelákalo ji vyzkoušet. Nicméně v březnu mi přišel balíček od Iswari a právě goji byla jeho součástí. Oblíbila jsem si jí tak moc, že si jí  od té doby přidávám úplně do všeho!

Restaurace: Lehká hlava

Restauraci Lehká hlava jsem si zamilovala tak moc, že jsem o ní musela napsat samostatný článek. Přečíst si ho můžete zde.

Cvik: Single leg butt lift

Můj nejoblíbenější březnový cvik se na první pohled může zdát jednoduchý, ale věřte mi, že další den budete zadek pořádně cítit! 

Fitness tip: how to avoid binge eating

Poslední dobou mi chodí spousta otázek ohledně záchvatovitého přejídání - proto jsem všechny moje rady jak tomu zabránit/ jak se z toho dostat, sepsala do samostatného článku, který si můžete přečíst zde.

Instagram účet: @sobeautifullyreal

Můj březnový insta-objev byl účet @sobeautifullyreal. Nenajdete zde totiž recepty, což mi přesně vyhovuje! Všechny fotky jsou superinspirativní, a tak můžete zapojit svojí kreativitu - já jsem třeba díky @sobeautifullyreal dostala nápad na smaženou rýži s arašídovým tempehem nebo proteinové snickers řezy!

Zážitek: focení pro Reebok

Dva profesionální fotografové, spousta světel, krásné oblečení a já v roli modelky - focení pro Reebok nebyl jen můj největší březnový zážitek, byl to jeden z mých největších zážitků vůbec!


Song: Lady Gaga - Million reasons

The song Million reasons is absolutely different than any other Lady Gaga's song and you can trust me that it's amazing!

Beauty: LUSH Chick'n'mix bath bomb

Have you seen Easter collection in Lush already? It has assured me again that Lush's my obsession. It was so difficult for me to choose just one favourite product but finally Chick'n'mix bath bomb won as it's so incredibly cute! And guys, how it smells...

Clothes/Accessories: Reebok CLUB C

And Reebok again! It's pretty probable that you'll be seeing there this brand every month. I just can't help myself - their clothes are literally amazing! In March I fell in love with Club C shoes and I have both white and beige. Honestly guys, aren't they beautiful?

Recipe: Tiramisu

March recipe I'm the proudest of is definitely this healthy vegan tiramisu - it tastes literally like the classical one!

Food tip: Goji

I've heard thousand times about health benefits goji has but I've never been much interested in actually trying it. However, in March I received a box from Iswari which consisted of goji so I gave it a try. I loved the taste so much that I'm now using it in literally everything!

Restaurant: Lehká hlava

I fell in love with the restaurant called Lehká hlava so much that I had to write a single post about it. Click here to read it.

Exercise: single leg butt lift

My favourite March exercise might appear as an easy one but trust me that your butt will be on fire the following day! 

Fitness tip: how to avoid binge eating

I've received a lot of questions about binge eating - so I summed up all my advices how to avoid it/ recover from it into a one single post which is up here.

Instagram account: @sobeautifullyreal

17408251_10208207977467670_1870458850_o.jpg

My favourite Instagram account in March was definitely @sobeautifullyreal. There are no recipes what is exactly for me! All of the photos are superinspirative so you can express your creativity - for example I got an idea to make fried rice with peanut tempeh or protein Snickers bars thanks to @sobeautifullyreal!

Experience: Reebok photo shooting

Two professional photographers, many lights, lovely clothes and myself as a model - Reebok shooting wasn't only my greatest March experience, it was one of the greatest experiences of my life!

 

 

 

APRIL FAVOURITES

APRIL FAVOURITES

FEBRUARY FAVOURITES

FEBRUARY FAVOURITES