Photo 01-12-15 16 13 02.jpg

Welcome to my blog!

I am 19 years old life enthusiast, fitness lover and yogi with a huge passion for healthy cooking. I hope that you will find this page inspirational and that you will love it as much as I do!

FEBRUARY FAVOURITES

FEBRUARY FAVOURITES

Písnička: Chainsmokers - All we know

Tahle písnička mi hrála v hlavě snad celý měsíc. Když jsem potom zjistila, že je od Chainsmokers, tak jsem pochopila proč - všechny jejich písničky (Selfie, Don't let me down, Closer...) totiž naprosto miluju!

Knížka: Scott Jurek - Jez a běhej

Jak má člověk číst knížky k maturitě, když dostane takovýhle poklad? Jez a běhej je knížka zachycující příběh obyčejného Amerického chlapce Scotta Jurka, který se vypracoval na úspěšného ultramaratonce. Do knížky jsem se zamilovala hlavně proto, že potvrzuje, jak mocná je lidská mysl a že se silou vůle dá překonat tělo. Zároveň je proložena spoustou běžeckých rad, ale také veganských receptů pro maximální výkon - tak doufám, že mi to na mém půlmaratonu opravdu pomůže!

Oblečení/doplňky: Reebok ACTIVCHILL TANK

Jednoho krásného dne jsem přišla domů a na posteli na mě čekal balíček. Neměla jsem tušení, co by v něm mohlo být, a tak jsem se rychle pustila do rozbalování. Přála bych vám vidět mojí reakci, když jsem uviděla nádherné věci od mého milovaného Reeboku! Řeknu vám, že tentokrát bylo sakra těžké vybrat jen jeden nejlepší kousek - nakonec ale zvítězilo tohle jednoduché bílo-černé tílko, které jsem si zamilovala na první pohled!

Recept: margot

Bezpochyby byl můj nejlepší únorový recept zdravá verze Margot! Vymýšlela jsem ho opravdu dlouho a dala jsem si na něm záležet, takže mi udělalo obrovskou radost, že spousta z vás recept zkoušela a že vám moc chutnal - to je pro mě nejlepší odměna!

Pití: Nemléko

Jestli máte Instagram, tak jste Nemléko rozhodně nemohli minout. Jedná se o rostlinnou náhražku mléka, která se vyrábí z mandlí, datlí a vody a obsahuje spoustu vápníku. Na výběr je z mnoha příchutí - já jsem vyzkoušela vanilku a překvapilo mě, jak byla sladká. Opravdu mi moc chutnala!

Restaurace: Incruenti

V únoru jsem zase vyzkoušela novou veganskou restauraci, tentokrát Incruenti. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem byla den před tím v mé milované Pastvě, ale Incruenti pro mě bylo celkem zklamání. Prostor mi přišel takový neútulný a jídlo sice nebylo špatné, ale žádný zázrak. Spousta z vás mi ale psala, že máte Incruenti moc rádi, takže je možné, že jsem měla jen špatný výběr :)

Cvik: gym arms workout routine

V únoru jsem pro vás také poprvé natočila, jak vypadá můj trénink v posilovně - tentokrát se zaměřením na ramena. 

Fitness tip: how to become a morning workout person

Když bych vám měla popsat svůj ideální den, začínal by pořádnou snídaní a následným tréninkem v posilovně. Upřímně totiž neznám nic lepšího, než se jít po ránu pořádně zpotit, a potom mít celý den před sebou a stihnout spoustu věcí. Zároveň ale chápu, že ne každému se chce být už v 7:30 ve fitku - a tak jsem pro vás sepsala pár triků, aby jste z té teplé postele opravdu vyskočili!

Instagram účet: @gypsea_lust

Když jsem objevila účet gypsea_lust, nemohla jsem se od nádherných fotek přírody, moře a překrásné Lauren vůbec odtrhnout - ne nadarmo ho sleduje 1 mil lidí!

Zážitek: vydání mého prvního e-booku

Na oslavu jednoho roku od založení blogu jsem si pro vás připravila svůj první e-book! Dala jsem si na něm opravdu záležet a moc mě bavilo ho psát - tak doufám, že se bude líbit i vám! Najdete v něm spoustu zdravých receptů, recepty na jídla do krabičky, moje rady k vaření nebo můj příběh, o kterém skoro nikdo neví. Pokud byste si to všechno chtěli přečíst, můžete si e-book objednat zde.


Song: Chainsmokers - All we know

I couldn't get this song out of my head whole month. When I found out that it's by Chainsmokers, I finally understood why - I just love all of their songs (Selfie, Don't let me down, Closer...)!

Book: Scott Jurek - Eat and Run

How can I read school books when I receive such a treasure? Eat and run is a book written by Scott Jurek - an ultramarathon competitor who used to be an ordinary chubby guy. I fell in love with this book as it proves how powerful our mind is and that it can even overcome our body. It's also stuffed with many running tips as well as amazing vegan recipes - so hopefully it'll help during my half marathon!

Clothes/Accessories: Reebok ACTIVCHILL TANK

It was a beautiful day when I came home and found a package laying on my bed. I had no clue what was inside so I immediately started opening it. I wish you could see my reaction when I found out it had been sent by my favourite Reebok! Honestly, it was pretty hard to choose just one piece - but this simple white-black top finally won as I fell in love with it at the very first sight!

Recipe: Margot

My best February recipe was healthy Margot without any doubt! I've been creating the recipe for so long so I'm extremely happy that a lot of you tried it and you loved it as well - it's the best kind of reward for me!

Drink: Nemléko

Czech Instagram is now full of Nemléko pics. Nemléko's a plant based milk alternative which is being made from almonds, dates and water so it contains huge amount of calcium. You can choose from various flavours - I went for vanilla one and I was surprised how sweet it was. I loved it!

Restaurant: Incruenti

In February I tried new vegan restaurant called Incruenti. Maybe it was influenced by the fact I'd been in my favourite Pastva the day before, but I didn't like it as much as I had expected. The interior wasn't cosy at all and the food wasn't bad, but nothing fancy either. However, I've received a lot of responses from people who love it so possibly only my choice was unlucky :)

Exercise: gym arms workout routine

I also filmed my very first gym workout video in February - this time focusing on arm training. 

Fitness tip: how to become a morning workout person

If I had to describe my ideal day it would start with a huge breakfast followed by a gym session. Actually there's nothing better than having a proper sweat in the morning and a whole day ahead afterwards. However, I understand that not everyone is willing to be in the gym already at 7:30 so I summed up my tips for you how to actually jump out of bed!

Instagram account: @gypsea_lust

When I came across an account gypsea_lust I literally couldn't stop scrolling through all of those stunning photos of nature, sea and incredibly beautiful Lauren - not for nothing it's being followed by 1 mil people!

Experience: my very first e-book

In February I published my very first e-book as a celebration of 1 year since I've started writing my blog. Even though I enjoyed writing the e-book so much I managed to create just a Czech version - however, hopefully English one's coming soon!

 

MARCH FAVOURITES

MARCH FAVOURITES

JANUARY FAVOURITES

JANUARY FAVOURITES